Otevírací doba: PO - PA 07:30 - 15:00

Reference našich pacientů

Dobrý den.
Dne 17.05.2024 jsem vyhledal zdravotnickou pomoc ve Vaší Oční klinice.
Chtěl bych Vám a Vašemu personálu vyjádřit obrovské uznání, poděkování a hlubokou úctu za odborný a lidský přístup Vašeho personálu.
Obzvláště si velice cením přístupu a jednání paní doktorky MUDr. Marija DOVHAN a její zdravotní sestřičky (jméno jsem si bohužel nezapamatoval) u kterých se mi dostalo zdravotnické pomoci.

Jsem s pozdravem a hlubokou úctou. Přeji Vám úspěšné dny.

Ing. PETROVIČ Ladislav, 18. 5. 2024

Vážená paní Soňa Matoušková,
Z celého srdce vám děkuji a přeji šťastný nový rok! Ať vám přináší štěstí, zdraví a úspěch ve všech vašich snahách! Láska vam a mír! Navždy si budu pamatovat Vaši pomoc a laskavost, která je charakteristická jen pro velmi dobré lidi. Chtěl bych poděkovat a poblahopřát skvělé lékařce Sabině Hyndrákové a všem lékařům a sestrám k Novému roku! Na vaší klinice panuje úžasná atmosféra upřímné dobré vůle, profesionality, porozumění a účasti do pacientů. V mém stáří to obzvlášť oceňuji. Ráda bych napsala slova vděčnosti paní doktorce Sabině Hyndrákové.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám Šťastný Nový rok!

Chubinskaia Ninel, 1. 1. 2024

LASEROVÁ OPERACE OČÍ
Včera jsem podstoupila odstranění dioptrií a jsem moc ráda že jsem do toho šla. Je to paráda bez čoček či brýlí. Moc děkuji panu primáři Farkašovi a jeho týmu.Všichni s profesionálním přístupem.Určitě Vás doporučím dál.

Jana Langrová, 4. 2. 2021

LASEROVÁ OPERACE OČÍ
Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval skvělému týmu Oční kliniky v Sokolově a zvl. Primáři MUDr. Andreji Farkašovi za provedení oční operace laserem. Osobně tuto kliniku doporučuji, neboť sám jsem důkazem, že život bez brýlí je nádherný. Ještě jednou velký dík S úctou.

P.Pecher

LASEROVÁ OPERACE OČÍ
Vážený pane primáři Farkaši, dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za provedenou operaci. Vážím si Vaší práce. Děkuji.

Alena Jiříková, 7.12.2020

LASEROVÁ OPERACE OČÍ
Vážení zaměstnanci vaši oční kliniky pod vedením pana primáře MUDr. Andrej Farkaš, ostatní lékaři a zdravotní sestřičky! Dovolte mě vám poděkovat za operaci ze dne 22.7.2020 a provedeni dnešní operace a vrácení mého zraku a vaše vstřícné jednaní s k vašim pacientům!!

Nyní už nebudu mít důvod psát chmurnou poesii

Tma černá tak
Že z ní už nemáš ani strach
To jen tvý srdce neví
Zda překročit ten práh
Zda vstoupit
Neví, co bude potom
Z tvýho já…
Snad opuštěný tragéd
Možná schizofrenik snad…
Tak stále váháš vstoupit
Jako se váhá přiznat
Nešťastník, co krad
Běh věcí tím ale nezměníš
Zbývá jen jedno jediné
Jít dál a ukojit svůj hlad
Tak Bůh ti pomáhej
Nebo snad sám Ďábel
Snad…“

Děkuji a s úctou váš dnešní první pacient.

Josef Machovec, 12.8.2020

OPERACE OČNÍCH VÍČEK
Moc bych chtěla poděkovat paní doktorce Veronice Kamencové. Operace horních a dolních víček dopadla na jedničku s několika hvězdičkami. Paní doktorka je úžasná žena a má zlaté ručičky děkuji moc PANÍ DOKTORKO.

Jitka Stará, 19. 5. 2018

OPERACE ŠEDÉHO ZÁKALU
Můžu jen po mé zkušenosti doporučit, přístup personálu je vynikající a panu primáři děkuji za operaci šedého zákalu.

Věra Čechová, 8. 3. 2018

LASEROVÁ OPERACE OČÍ
Moc bych chtěla poděkovat panu doktorovi Hyndrákovi za jeho přístup. Operaci mi pěkně vysvětlil, uklidnil mojí nervozitu a výsledek si týden po operaci nemůžu vynachválit. Můžu jen doporučit.

Jana Krátká, 19. 2. 2018

LASEROVÁ REFRAKČNÍ OPERACE – ODSTRANĚNÍ DIOPTRIÍ LASEREM
Dobrý den pane doktore,
chtěla bych Vám moc poděkovat za to, že jste mi vrátil zrak. Po dvou měsících se mi vidění perfektně ustálilo.

Vážím si Vaší týmové práce a přeji Vám mnoho profesionálních úspěchů.

Ivana Kundrátová, 2.7.2017

LASEROVÁ REFRAKČNÍ OPERACE – ODSTRANĚNÍ DIOPTRIÍ LASEREM
Chtěl bych poděkovat celému týmu oční kliniky Sokolov za to že se mohu opět podívat na svět ostře i bez brýlí. Jednání a přístup všech lékařů a sester na výbornou operace se zdařila podle představ. Tak že můžu všem jedině doporučit.

Jan Dolejší, 14.3.2017

LOPERACE KATARAKTY FEMTOLASEREM S IMPLANTACÍ MONOFOKÁLNÍCH ČOČEK S FILTREM
Chtěla bych poděkovat panu primáři očního oddělení MUDr. A. Farkašovi, který provedl operaci katarakty femtolaserem matce. Ta je krátce po zákroku šťastná, že zase krásně vidí a bez jakýchkoliv problémů. Děkuji personálu za vstřícný přístup a příjemnou atmosféru před samotným zákrokem.

Romana Parmová, 9. 8. 2016

LASEROVÁ REFRAKČNÍ OPERACE – ODSTRANĚNÍ DIOPTRIÍ
V březnu 2016 jsem podstoupil refrakční laserovou operaci obou očí v nemocnici v Sokolově. O této možnosti jsem se dozvěděl na internetu. Telefonicky jsem kontaktoval oční oddělení a pak už to jelo jako na drátkách . Podstoupil jsem vstupní vyšetření, které bylo hrazeno ze zdravotního pojištění a zhruba za 14 dnů už jsem ležel na sále . Setkal jsem se s velice příjemným a profesionálním zacházením ze strany veškerého personálu nemocnice. Po konzultaci s panem Doktorem Mendrekem jsem vybral metodu PRK. Také bych chtěl zmínit výbornou koordinaci ze strany paní Inženýrky Součkové, která mimo jiné, zajistila přepravu mé maličkosti na operaci a poté odvoz domů a to vše v rámci ceny, která byla mimochodem velice příznivá. Chtěl bych také poděkovat panu Primáři Farkašovi, který celou operaci vedl. Prvních pár dnů po operaci jsem pociťoval bolest, na to jsem ovšem velmi rychle zapomněl a po necelém týdnu už koukám na 100%.

Petr Sklenář, 6. dubna 2016

LASEROVÁ REFRAKČNÍ OPERACE – ODSTRANĚNÍ DIOPTRIÍ
21. 1. 2015 bol priatel u Vas na laserovej operacii oci, cestovali sme az zo Slovenska a urcite sa oplatilo! Profesionalny a mily lekari aj cely personal, krasna nemocnica, vyborna cena! dakujeme primarovi ocneho oddelenia MUDr. Andrejovi Farkasovi, ktory robil zakrok za starostlivost a zelame este vela spokojnych pacientov :-)

Lucia Hrnčářová, 2. 2. 2015

LASEROVÁ REFRAKČNÍ OPERACE – ODSTRANĚNÍ DIOPTRIÍ
Chtěla bych velmi poděkovat za realizaci laserové operace očí prim. MUDr. Farkašovi a MUDr. Mendrekovi a celému oddělení, které se o mně tak pěkně staralo v průběhu celého zákroku, ze kterého jsem měla původně velké obavy, ale zpětně musím konstatovat, že samotná operace není nijak bolestivá. Po třech dnech jsem zaznamenala první známky zlepšení a od té doby se mi zrak jen zlepšoval. Oči jsou přece to nejvzácnější, co máme.

Přeji vám mnoho dalších spokojených pacientů.

Lucie Koubková, 27. února 2015

LASEROVÁ REFRAKČNÍ OPERACE – ODSTRANĚNÍ DIOPTRIÍ
Chtěla bych poděkovat za provedení laserové operace očí. Jsem velmi spokojená a všem doporučuji.

Simona Šístková, 6. 4. 2015

OPERACE KATARAKTY S IMPLANTACÍ MULTIFOKÁLNÍCH ČOČEK
Dobrý den,
začátkem června jsem u Vás byla na vyšetření a operaci očí. Byla jsem mile překvapena už při objednání na vyšetření velikou vstřícností sestřičky, která se mnou všechno vyřídila a objednala na vyšetření. Jako každý se operací bojím, ale tento vřelý přístup všech mě uklidnil a jsem ráda, že jsem si vybrala tuto nemocnici. Ještě jednou veliký dík, hlavně panu primáři a jeho skvělému týmu.

Jsem velice spokojená a brýle už vůbec nepotřebuji. Trošku mi je líto všech lidiček, kteří by tuto operaci potřebovali a nemohou si ji dovolit. Děkuji a přeji hodně spokojených pacientů.

Jaroslava Volková, 15. 9. 2015

LASEROVÁ REFRAKČNÍ OPERACE - ODSTRANĚNÍ DIOPTRIÍ
Když mi poprvé o vás řekl jeden z bývalých spokojených klientů, mluvil tak idylicky až jsem si říkal, že 30 % informací musí být smyšlených. Od prvního vyšetření mi docházelo, že mluvil pravdu. Prostředí a vstřícnost lidí je na dnešní dobu až podezřelá a nabádá člověka k tomu, aby někde našel chybu. Nikde nic, profesionalita, vstřícnost, k tomu osobní kontakt paní manažerky dodává člověku patřičnou dávku jistoty a pocit bezpečí. Dnes bych rád řekl, že nešlo ani tak o operaci jako zážitek, ze kterého si člověk odnese nejen úplně jiný pohled na svět. Jsem také hrdý na všechny lidi, se kterými jsem přišel do kontaktu, speciálně mám na mysli pana MUDr. Farkaše a jeho operační tým, moc milou paní sestřičku před sálem a v neposlední řadě paní manažerku za informovanost a vstřícnost. Zdali se říká, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník (klient), pak já budu reklamou velice hlasitou. Děkuji za Vás a zážitek ze 7. 10. 2015.

Martin Kalkuš, 9. 10. 2015

IMPLANTACE FAKICKÝCH NITROOČNÍCH ČOČEK
Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za celý dosavadní průběh sjednaných operací. Dle slov lékařů při kontrolách se vše vyvíjí velice dobře. Nyní chodíme na pravidelné kontroly a po nějakém čase (asi šesti týdnů) budou předepsané nové brýle. Musím se přiznat, že mě trochu překvapil nadstandartní přístup personálu při obou operacích. Porovnávám to s ostatními pacienty, kteří byli ve stejné dny na nějakých zákrocích.

Všiml jsem si již dříve, že bylo o syna v nemocnici postaráno vždy s větší pečlivostí. Možná si to namlouvám, ale od malička mi ten přístup přišel trochu jiný než k ostatním. Během těch operací to bylo ještě o něco viditelnější.

Ještě jednou za vše děkuji.

Miroslav Holeček, 3. 11. 2015