Otevírací doba: PO - PA 07:30 - 15:00

Proč My

Proč Oční klinika Sokolov

single_08

Špičkový kolektiv očních lékařů pod vedením prim. MUDr.A.Farkaše, kteří je člen světových odborných společností a má s laserovou chirurgií oka dlouholeté zkušenosti.

Pracoviště je vybaveno nejmodernější vzájemně propojenou diagnostickou a laserovou technologií největšího výrobce Wavelight AG, jehož přístroje jsou jako jediné v Čechách certifikovány americkým certifikačním úřadem FDA na korekci všech dioptrických chyb oka.

Jedinečná kombinace excimerového a femtosekundového laseru přináší nové možnosti v léčbě refrakční a kataraktové chirurgie.

V Čechách rozvíjíme nejnovější trendy v refrakční chirurgii oka, preferujeme pro pacienta nejbezpečnější operační techniky. Náš tým se každý rok aktivně zúčastňuje nejprestižnějších světových kongresů a kurzů.

Optimální techniku operace Vám doporučí náš odborný mikrochirurgický tým. Bezpečnost a přesnost operace jsou u nás prioritou.

Kombinace našich lékařů – specialistů s nejmodernějšími přístroji a vybavením vč. lůžkového oddělení Vám zaručí, že dokážeme léčit všechny druhy problémů s Vašim zrakem.

Součástí balíčku námi poskytovaných služeb jsou bonusy v ceně operace – pooperační zdravotní péče a záruka stabilního výsledku operace.